Menu

Blog o OneCoin

Porównanie Onecoina do innych kryptowalut, artykuły, przemyślenia

Pierwszy wpis

sokokos

Dobra, no to lecimy z tym!

Na początek kim jestem i co ja właściwie robię? Otóż jestem sympatykiem kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, itd. Interesuję się tą tematyką od ładnych 2 lat, tematyka fascynuje mnie pod wieloma względami: technicznym, ekonomicznym, bezpieczeństwa, kryptografii czy matematyki...

I oto jakiś czas temu natrafiłem na kolejną rzekomą "kryptowalutę": OneCoina. Blog ten jest po prostu po to, żeby merytorycznie pokazywać czym faktycznie OneCoin, jakie zagrożenia się wiążą z inwestycją w te... żetony. Tak - żetony... bo OneCoin NIE jest kryptowalutą "taką jak Bitcoin" czy nawet zbliżoną. Nie jest na chwilę obecną (24.03.2016) i obawiam się również, że nigdy nią nie będzie (ale jestem otwarty i z życzliwością przyjmę okoliczność, kiedy to okaże się, że OneCoin już będzie można nazwać 100% kryptowalutą). 


Mam taki plan, żeby zestawiać wiadomości o OneCoinie i porównywać je z Bitcoinem w sposób dużo bardziej rzetelny i merytoryczny, a przede wszystkim pełniejszy, niż robi to w tej chwili marketing OneCoina. Marketing, który jest nastawiony zbyt mocno na czerpanie zysków bez zastanowienia się głębszego nad tym, czy taki marketing OneCoina w ogóle jest uczciwy. Ja uważam, że w wielu miejscach nie jest i zamierzam to w sposób merytoryczny przedstawić.

Oczywiście jestem gotowy na wszelkie dyskusje, mam nadzieję, że będzie bardzo ciekawie :).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Freja] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hej :) Ja też właśnie zaczynam przygodę z blogowianiem :)

© Blog o OneCoin
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci